ДВСЦ ВО Випробувальний сертифікаційний центр вибухозахищеного і рудникового електрообладнання
Останні новини:
27.01.2017
Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 1055 від 28.12.2016 "Про затвердження технічного регламенту обладнання  та захисних систем, призначених для використання в потенційно... Детальніше >
09.01.2017
ДСТУ EN 60079-11:2016 Вибухонебезпечні газові середовища. Частина 11. Захист електричного обладнання за допомогою іскробезпечного кола "i" (EN 60079-11:2012,IDT) вступив в дію з 01.01.2017р. (наказ... Детальніше >
05.09.2016
Набрала чинності ПКМУ від 13.01.2016 № 95 "Про затвердження модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцігки відповідності, та правил використання модулів оцігки... Детальніше >
 
 

ТОВ "СЕРТІС-ЦЕНТР"

ТОВ  "СЕРТІС-ЦЕНТР" це молода перспективна компания, створена фахівцями, що мають багаторічний досвід у сфері сертфікації та випробувань вибухозахищеного обладнання. Співробітники ТОВ "СЕРТІС-ЦЕНТР" працювали в системах УкрСЕПРО, ГОСТ Р, оцінки відповідності вимогам технічного регламенту, є розробниками стандартів та ін. нормативних документів, що визначають вимоги до вибухозахищенного обладнання. 

ТОВ "СЕРТІС-ЦЕНТР" має фінансову та адмінистративну незалежність від розробників, постачальників, її споживачів та  компетентність, необхідну для проведення робіт з оцінки відповідності продукції згідно затвердженої сфери. .   

Статут та Правила сумлінної виробничої діяльності, прийняті ТОВ "СЕРТІС-ЦЕНТР", гарантирують неупередженість та незалежність персоналу, а також виключають можливість здійснення на нього адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску, який може вплинути на об’єктивність результатів під час проведення робіт із сертифікації.

Політика і процедури, відповідно до яких проводить свою діяльність ТОВ "СЕРТІС-ЦЕНТР", гарантують виключення дискримінації (у тому числі і схованої) чи надання переваги одному з заявників сертифікації на шкоду іншому, неможливість їх використання таким чином, щоб вони перешкоджали або ускладнювали заявникам звертатися до .

Послуги ТОВ "СЕРТІС-ЦЕНТР" є загальнодоступні для всіх заявників, чия діяльність потрапляє в заявлену сферу діяльності. ТОВ "СЕРТІС-ЦЕНТР" не встановлює неприйнятні для заявників фінансові або інші умови. Надавання послуг заявникам не залежать від їх розміру або членством в будь-якій асоціації чи групі, так само як і сертифікація не залежить від кількості вже виданих сертифікатів.

ТОВ "СЕРТІС-ЦЕНТР"  гарантує, що він:

  • не постачає чи розроблює продукцію того типу, яку він сертифікує;
  • не надає поради заявникові чи консультує його стосовно методів вирішування питань, що перешкоджають сертифікації, на яку він претендує;
  • не надає жодних послуг, які могли б негативно впливати на конфіденційність, об'єктивність або неупередженість процесу сертифікації продукції та ухвалювання рішень.
 
Контактна інформація
вул. Фастівська 23
Київська обл.
м.Біла Церква, Україна
09113

тел./факс: (+38) 0456-381-700
Тел.: (+38) 050-496-00-92 /
(+38) 067-620-30-04
E-mail: info@sertis.com.ua
 
Copyright Сертіс-Центр © 2009. Все права захищєні.
Сайт разработан студией web-дизайна Stoff.in
Rambler's Top100 ДВСЦ ВО