ДВСЦ ВО Випробувальний сертифікаційний центр вибухозахищеного і рудникового електрообладнання
Останні новини:
27.01.2017
Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 1055 від 28.12.2016 "Про затвердження технічного регламенту обладнання  та захисних систем, призначених для використання в потенційно... Детальніше >
09.01.2017
ДСТУ EN 60079-11:2016 Вибухонебезпечні газові середовища. Частина 11. Захист електричного обладнання за допомогою іскробезпечного кола "i" (EN 60079-11:2012,IDT) вступив в дію з 01.01.2017р. (наказ... Детальніше >
05.09.2016
Набрала чинності ПКМУ від 13.01.2016 № 95 "Про затвердження модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцігки відповідності, та правил використання модулів оцігки... Детальніше >
 
 

Оцінка відповідності за ТР 1055 > Модуль F

Модуль F (відповідність типу за результатами перевірки продукції)

Відповідність типу за результатами перевірки продукції є частиною процедури оцінки відповідності, за допомогою якої в комбінації з модулем B виробник гарантує, що продукція відповідає типовому зразку, зазначеному в сертифікаті експертизи типу, і задовольняє вимогам технічного регламенту, які до неї застосовується.

Відповідність продукції встановлюється шляхом здійснення уповноваженим органом, за вибором виробника, необхідних перевірянь і випробувань кожного зразка продукції.

Кожен зразок продукції підлягає контролю і випробування згідно з відповідними стандартами з переліку національних стандартів або рівноцінного випробуванню з метою встановлення відповідності типу, зазначеному в сертифікаті, і вимогам Технічного регламенту. При відсутності відповідного стандарту призначений орган приймає рішення, яким визначається спосіб здійснення контролю і проведення випробувань.

Виробник вживає всіх заходів, необхідних для того, щоб виробництво і контроль за ним забезпечували відповідність продукції типовому зразку і та надає продукцію в повному обсязі в уповноважений орган.

Уповноважений орган відповідно до вимог технічного регламенту, здійснює (доручає здійснити акредитованій лабораторії) необхідні перевірки і випробування, як це передбачено відповідними стандартами з переліку національних стандартів, або проводить рівноцінні випробування з метою встановлення відповідності кожного зразка продукції вимогам технічного регламенту, після чого приймає рішення щодо відповідності кожного окремого зразка зі всієї партії продукції. При відсутності відповідного стандарту призначений орган приймає рішення, яким визначається спосіб здійснення контролю і проведення випробувань.

 

 
 
Copyright Сертіс-Центр © 2009. Все права захищєні.
Сайт разработан студией web-дизайна Stoff.in
Rambler's Top100 ДВСЦ ВО